Автор пісні з «Слуги народу»: всій країні треба до психолога

27.02.2020 Новини okeybanal
23

Cоліст Pianoбой, автор саундтрека до серіалу «Слуга народу» Дмитро Шуров заявив, що всіх українців потрібно терміново відвести до психолога через ставлення до артистів. Про це він сказав в інтерв'ю Vласть vs Vлащенко.

Шуров прокоментував питання про те, чому українські артисти стали заручниками у політиків, а суспільство критикує їх за виступи в Росії. Зокрема, ведуча привела в приклад співачку Джамалу, яка працювала в РФ після 2014 року, але «почала виховувати свою колегу по цеху». У лютому 2019 року під час фіналу відбору на Євробачення вона відчитала дует ANNA MARIA за інтерв'ю про Крим.

Шуров назвав цю ситуацію «дико некрасивою» і додав, що в ній не було тих, хто виграв.

«Чому суспільство розсердилося на цих людей. Це, напевно, якийсь поки перекіс незрілого суспільства - «накричатись на дитину, вдарити собаку». Суспільство не б'є тих, у кого в руках є реальна влада. До цього поки що абсолютно тутешні люди не готові. І від цього дуже страшно тут жити », - зазначив Шуров.

Він додав, що будь-якого відомого артиста або людину з ім'ям можуть вигнати з України.

«Скажу чесно: коли ти усвідомлюєш, що існує такий серйозний перекіс, і будь-яку людину без реальної влади в руках, а просто в руках у якої популярність або якесь ім'я, яке він потом і кров'ю багато-багато років напрацьовував, її можуть просто ось так - «бе-е-ем! - з цієї країни вигнати. Ти думаєш: «Як таке можливо?». Всю країну треба відвести до психолога терміново, щоб він з нею попрацював », - заявив соліст Pianoбой.

За його словами, ідеологічні погляди - особиста справа кожного артиста.

Фото: скріншот відео