Єрмак розповів про конкуренцію з Богданом

11.02.2020 Новини okeybanal
35

Помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак заявляє, що у нього немає конкуренції з керівником Офісу президента Андрієм Богданом. Про це він сказав в інтерв'ю на телеканалі «Україна 24».

«У нас немає ніякої конкуренції, я прийшов з президентом в команду, я працюю, безпосередньо виконуючи доручення президента. І я можу вам сказати, вважаю це правильним, і це моя позиція: у мене з усіма членами команди поважні робочі відносини », - сказав Єрмак.

Він зазначив, що в ЗМІ поширюється багато дезінформації, але підкреслив, що при цьому команда Зеленського єдина. У приклад він привів засідання фракції «Слуги народу» за участю президента, де обговорювався законопроєкт про ринок землі.

«Я в черговий раз побачив, що людиною, навколо якої сьогодні дійсно збираються всі сили і яка є ось цим магнітом, є президент. Тому я вам можу сказати, що навколо президента сьогодні знаходяться ті люди, які дійсно прийшли з президентом, це різні люди, але їх всіх об'єднує одна людина. Це дуже важливо », - сказав Єрмак.