«Європейська солідартність»: Порошенко - потерпілий в Панамській справі проти Портнова

10.02.2020 Новини okeybanal
34

Екс-президент України Петро Порошенко визнаний потерпілим у справі проти адвоката Андрія Портнова, яку розглядає Генпрокуратура Панами. Про це повідомляє прес-служба партії «Європейська солідарність».

«Ще в жовтні минулого року Генпрокуратура Панами закрила ініційовану Портновим справу проти Петра Порошенка в зв'язку з відсутністю складу злочину. І на основі неправдивих свідчень Портнова відкрила справу проти нього, яку сам Портнов безрезультатно намагається закрити. Тепер в Панамській справі проти Портнова за надання під присягою неправдивих свідчень проти Порошенка сам Порошенко визнаний потерпілим », - наголошується в заяві.

У «ЄС» вказали на генерального секретаря Генпрокуратури Панами Делію А. Де Кастро, який нібито повідомив, що Портнову відмовили в закритті кримінальної справи.

«Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепів під час судового провадження, надання завідомо неправдивих показань, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом поширення неправдивих відомостей», - йдеться в повідомленні « ЄС ».