Чому Біллі Айліш більше не читає коментарі в соціальних мережах

20.02.2020 Цікаво okeybanal
31

Співачка перестала читати коментарі під своїми постами в соцмережах. Дівчина зізналася журналістам NME, що зростання популярності привернуло за собою так званих інтернет-тролів, які часто і безпричинно писали їй різну гидоту.

«Це руйнувало моє життя. Дивно, але чим краще ти щось робиш, тим більше людей ненавидять тебе », - говорить 18-річна артистка. Деяким користувачам поширення негативу в Мережі здається смішним, нарікає Айлиш. Брат виконавиці, музикант і композитор Фіннеас О'Коннелл, вважає, що люди по той бік екранів своїх девайсів стають набагато сміливіше. Але злі слова боляче зачіпають навіть «недосяжних зірок».

«Проблема в тому, що я завжди хотіла залишатися на зв'язку з фанатами і продовжувати спілкуватися з ними. Не всі ж тролі. Але Інтернет настільки погано впливає на моє життя, що я викреслила його. Згодом все ставало тільки гірше », - резюмувала Біллі.

Нагадаємо, що співачка перемогла в найголовніших номінаціях міжнародної музичної премії «Греммі». У цьому місяці вона представила шанувальникам заголовну пісню для нової частини бондіани «Не час помирати». Дівчина стала наймолодшою ​​знаменитістю, яка коли-небудь записувала пісню для цієї франшизи.