Голівудська посмішка - легко!

20.02.2020 Цікаво okeybanal
31

Красива посмішка в сучасному світі - синонім успішної людини. Однак неможливо добитися красивої посмішки, якщо не приділяти зубам достатньо часу. Все, що вам потрібно - своєчасне відвідування стоматолога, ретельна гігієна і позбавлення від шкідливих звичок, які руйнують зуби. Ми розповімо про основні правила, дотримуючись яких ваші зуби ніколи не будуть страждати.


Не ігноруйте чистку зубів

Багато хто вважає, що однією чистки в день цілком вистачить. Як би не так. Фахівці рекомендують приділяти увагу зубам як мінімум два рази на день, причому робити це правильно. Опитування декількох десятків пацієнтів стоматологічних кабінетів показав, що абсолютна більшість людей поняття не має, як чистити зуби правильно, і лише погіршать стан зубів і ясен. Правильний спосіб виглядає так: маємо щітку під кутом 45 градусів по відношенню до ясен і зубів, далі починаємо «вимітати» наліт і бактерії з під ясна зверху вниз. Після цього стуляємо щелепи і злегка масажуємо ясна для поліпшення кровообігу в яснах.


Зубна нитка - не розвага

Люди, ніколи не стикалися з серйозними проблемами з зубами і яснами, практично не використовують зубну нитку, і дуже даремно. Нитка може проникнути в місця між зубами, які недоступні щітці. Стоматологи рекомендують використовувати нитку як мінімум кілька разів в тиждень.


Скажіть «ні» курінню

Якщо ви хочете отримати посмішку вашої мрії, вам доведеться вибирати - або краса зубів, або шкідлива звичка. Як відомо, склад сигарет не може не засмучувати: токсичні речовини не тільки безповоротно забарвлюють емаль, а й згубно діють на весь організм, руйнуючи в тому числі і зуби. Чи підете ви на такі жертви?

 

Спробуйте ополіскувач

Важливо підібрати саме той ополіскувач, який підійде саме вам. Для цього вам необхідно визначити, з якими проблемами ви стикаєтеся найчастіше: кровоточивість ясен, постійний карієс, потемніння емалі і т. Д. Після того, як ви визначилися, підберіть саме той, засіб, який відповідає вашим потребам.