Alyosha та Vlad Darwin розбурхали мережу пристрасним кліпом "Торнадо"

08.02.2020 Музика okeybanal
130

Популярні українські вокалісти Alyosha та Vlad Darwin презентували дуетний трек "Торнадо". До композиції вже встигли зняти спекотний ролик, який розбурхав мережу.

Ролик знімали у пустелі Об’єднаних Арабських Еміратів, тому кадри по-справжньому були спекотними. Alyosha та Vlad Darwin хотіли показати "торнадо" почуттів, які вирують між двома людьми.

"Знімання відбувалися і з землі, і з повітря. Ми хотіли передати масштаб почуттів, які живуть в серцях закоханих, тому обрали саме пустелю – величезний відкритий простір. "Торнадо" – це палкі почуття, цікаві образи, захоплюючі краєвиди. Alyosha з ніжної й тендітної музи кліпу "Пірнай" перетвориться на шаманку. Вона чаклує, і ви в цьому переконаєтеся. Мені дійсно подобається перевтілення Alyosha в цьому відео", – розповів Vlad Darwin.

За задумом режисерки Інни Грабар, двоє людей намагаються знайти один одного в пустелі. Для цього закохані використовують виключно свої почуття. Дорогою Alyosha та Vlad Darwin позбуваються усього, що заважає їм відчувати гармонію, зокрема, одягу, тому глядачі зможуть побачити сексуальний образ артистки. Окрім цього, у кліпі знялись закохані пари, які показали справжню пристрасть.

"Коли закохуєшся, в душі виникають вітри сумніву і сподівань. Лише потім настане спокій і народиться нове сонце. А створення цього Всесвіту починається зі справжнього торнадо. До того як стихнути, воно або дасть народження новому, або зруйнує наявне. Тож нехай всі ваші торнадо проходять за вікном, коли ви у спокої та безпеці, а між вами лише кохання", – додала Alyosha.