Пальчевський розповів про участь Гончарука в масовці ток-шоу

13.02.2020 Новини okeybanal
33

Шоумен і бізнесмен Андрій Пальчевський, який в 2012 році був ведучим програми «Про життя» на телеканалі «Інтер», прокоментував участь Олексія Гончарука, тоді ще не прем'єр-міністра, в його передачі. Про це повідомляє «Країна».

«У мене хороше око, тому відразу його помітив і зрозумів, що цей високий, симпатичний хлопець далеко піде. Там же жінки зазвичай сидять, а тут молодий хлопець і тема про паркур. Я подумав, що це один з тих, чиї друзі стрибають. Може, це людина схожа на нього, я ж не уточнював як його звуть. Він дуже молодо виглядав, я думав, йому було не 27, а 22 », - каже Пальчевський.

Також він припустив, що Гончарук був не в масовці, а в якості запрошеного гостя. З цікавого Пальчевський згадав, що спродюсурувало ту програму нинішнє керівництво країни.

«Він, сидів в першому чи в другому ряді, а там зазвичай сиділи запрошені. Програма, до речі, продюсерської компанії «95 Квартал». Зеленський, як керівник, знав про цю програму, але явно не знав, що тоді на програму прийшов майбутній прем'єр-міністр », - повідомив Пальчевський.

Фото: Hyser