Після візиту Зеленського, митниця віддала до бюджету 740 мільйонів

16.08.2019 Новини Oleg
109

Виявляється, що “чарівні” копняки від Зеленського примушують зразково працювати всі державні структури. І навіть ті, які раніше заявляли, що такі показники в роботі не можливі, що існують схеми, які перешкоджають нормальній роботі відповідних органів. Проте, виявляється, якщо є поштовх від президента і бажання справді працювати по-новому, то під силу підняти свої показники навіть вдвічі. Після візиту Зеленського, закарпатська митниця віддала до бюджету 740 мільйонів гривень. Про це повідомляєГлавком.

Коли сили об’єднуються, то є відповідний і результат. Завдяки координації місцевої влади, митників та правоохоронців Закарпаття вдалося розшевелити роботу на митниці.

“Надходження від митниці на Закарпатті в минулому місяці виросли більше ніж на 70%”, — йдеться у повідомленні.

Відтак, бюджет України поповнився значною сумою коштів. Схоже, що раніше ці прибутки просто осідали до чиєїсь кишені: контрабандистів або ж самих митників.

“У липні закарпатські митники перерахували до бюджету 740 млн грн. Це на 321 млн грн більше, ніж у червні, та на 315 млн грн, або на 74 % більше, у порівняння з минулим роком”, — доповідають з митниці.

Нагадаємо, що 6 липня на Закарпаття навідався президент Володимир Зеленський. Тоді він дорікнув керівникам митниці тим, що вони не можуть зупинити контрабанду, а натомість купують собі «айфони».

«Я не кажу, що ви берете хабарі — напевно, чесні та порядні люди, айфони маєте. Але чому ви залишаєтеся на своїх посадах, якщо не можете зупинити контрабанду? Для чого? Тут такі маленькі зарплати», — звернувся до високопосадовців митниці Зеленський.

Тоді ж, на зустрічі з митниками, Зеленський сказав, якщо не будуть справлятися — можуть просто звільнитися. Отож, схоже, що чиновники дослухалися до слів президента і таки “перезавантажилися”. І це підтверджують не лише слова, а й 740 мільйонів, які митниця віддала до бюджету.