У Житомирі протестувальники спалили платіжки за газ

13.02.2020 Новини okeybanal
42

У Житомирі біля будівлі газової компанії «Житомиргаз» мітингувальники спалили свої платежі за транспортування газу. Про це повідомляє Укрінформ.

В ході акції «Ні газовим махінаціям!» учасники протестували проти введення окремої оплати за транспортування газу. У їх числі були також і депутати облради і представники ВО «Свобода».

Мітингуючі спалили платіжки в металевій бочці і запалили кілька фаєрів.

Учасниця акції Любов Петренко повідомила, що українці з пенсією в 1800 грн не в змозі оплатити послугу.

«Якщо людина проживає в приватному секторі, то ті газові мережі прокладалися на його кошти. Чому газові компанії ними заволоділи? Це несправедливо, тому ми вийшли виступити проти газових маніпуляцій в Україні », - сказала вона.

Депутат облради Сидір Кізін додав, що розмір плати за транспортування газу отримано непрозорим шляхом. За його словами, таким чином газовий монополіст зловживає своїм становищем, а держрегулятори не втручаються в ситуацію.

До мітингувальників вийшла представник «Житомиргазу» Анастасія Клищенко і заявила, що компанія з 2015 року не займається продажем газу.

«Саме тому всі рішення про поділ платіжок були прийняті НКРЕКУ 24 грудня 2019 року. Ми діємо відповідно до чинного законодавства і вважаємо, що акція протесту не повинна проходити тут, але готові до конструктивного діалогу », - сказала вона.

Учасники акції передали керівництву «Житомиргазу» резолюцію зі своїми вимогами.

Фото: Ірина Чіріца, Укрінформ