В Одесі очікують судно з Китаю з перехворілим екіпажем

13.02.2020 Новини okeybanal
36

13 лютого в одеському порті очікують прибуття з Китаю контейнеровоза компанії CMA CGM URAL, у екіпажа якого була зафіксована висока температура. Про це повідомляє Думська.

Вантажне судно вийшло на лінію на початку січня, а 27 січня заходило в один з портів Шрі-Ланки. Там у шести членів команди погіршилося самопочуття і була висока температура, зазначило видання. Вже 29 січня компанія повідомила, що екіпаж здоровий.


«Ми знаходимося в постійному контакті з командою CMA CGM URAL. Всі необхідні заходи для забезпечення належного меднагляду були прийняті. Міжнародний радіомедицинский центр (CIRM Roma) підтвердив, що весь екіпаж здоровий », - заявили в компанії.

Також контейнеровоз заходив в порти Єгипту, Лівії, Туреччини та Румунії.

За даними видання, одеська санітарно-карантинна служба порту приведена в підвищену готовність. За шість годин до прибуття в Одесу капітан судна повинен вислати Санбюлетень з підтвердженням стану здоров'я команди. Про це повідомив головний санітарний лікар на водному транспорті Микола Голубятніков.

За його словами, ще в морі на борт судна підніметься одеський лоцман для візуальної оцінки обстановки. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я, відразу після швартування на судні проведуть медогляд членів екіпажу і профілактичні заходи.

Якщо на борту виявлять хворого, то введуть оперативний план протиепідемічних заходів. Члени екіпажу з підозрою на коронавірус відправлять в судновий ізолятор або ізолятор порту з наступною госпіталізацією, а судно поставлять на карантин.

Фото: MarineTraffic.com