Зеленський - «деяким політикам»: привезу українців з Китаю до вас в особняки

18.02.2020 Новини okeybanal
21

Президент Володимир Зеленський пригрозив привезти українців з Китаю в особняки тих політиків, які підбурюють людей перекривати дороги через коронавірус Covid-19. Про це він повідомив на брифінгу за підсумками засідання РНБО.

«Я хочу звернутися до деяких політичних партій, які звертаються до людей. Ми цю інформацію знаємо завдяки правоохоронним органам. Звертаються до людей, місцевих жителів, і підбурюють їх перекривати дороги », - зазначив глава держави.

Зеленський сказав, що деякі ЗМІ поширили дезінформацію про неналежні заходи протидії коронавірусу в Україні. Зокрема, вони повідомляли про евакуацію українців з Китаю «кудись не туди», а також про неготовність до їх прийому, зазначив президент.

Зеленський спростував ці дані, підкресливши, що українська влада повністю готові до прийому та розміщення евакуйованих і ситуація під «повним контролем».

«А з приводу цих політичних «товаришів» хочу вам сказати правду. Якщо будете перекривати дороги і підбурювати людей, ми привеземо всіх наших громадян, - а ми обов'язково їх привеземо додому, тому що це наш обов'язок, конституційний і просто людський - я особисто привезу наших громадян в Конча-Заспу в їх особняки! », - заявив президент.

Фото: REUTERS