Зеленський: я і Кабмін виконуємо роботу, яку в Європі вже просто не виконують

14.02.2020 Новини okeybanal
31

Президент Володимир Зеленський заявив, що його команда і уряд займаються тією роботою, яку європейці не виконують. Про це він повідомив на зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації, Американської торговельної палати та Спілки українських підприємців, передає прес-служба ОП.

«Щодня ми робимо все для того, щоб країна ставала привабливою. Привабливою саме для бізнесу. Ми зараз займаємося всім: ми виконуємо роботу, яку в сучасній європейській державі президент і уряд вже просто не виконують. Але зараз ми «чистимо» Україну від всього бруду, а її дуже багато. І ви можете допомагати нам, відкриваючи нові офіси і проекти », - зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що він сам і його команда готові боротися за кожного підприємця і «за кожну копійку, яку інвестують в Україні».

«Чому ми придумуємо інвестиційні програми? Для того щоб ви вже зараз почували себе безпечно в Україні, щоб ваш бізнес був захищеним », - сказав Зеленський.

При цьому він закликав інвесторів користуватися урядовою програмою «Інвестиційна няня». Президент також зазначив, що його команда відкрита до співпраці з бізнесом і готова вислухати всі пропозиції. Зокрема, влада зацікавлена ​​в ініціативах щодо зміни законодавства для поліпшення бізнес-клімату.

Зеленський запропонував проводити подібні зустрічі щомісяця.

Фото: прес-служба Офісу президента