Росія готова викупити у України останки розвідника НКВС

10.02.2020 Новини okeybanal
14

У Росії збираються організувати збір коштів для того, щоб викупити останки офіцера НКВД Миколи Кузнєцова. Про це повідомляє прес-служба "Єдиної Росії" з посиланням на депутата Держдуми Олександра Хинштейна.

«Багаторазово сьогоднішньою владою України заявлялося, що Микола Іванович Кузнєцов та інші співробітники НКВС - не герої, а вороги свого народу. Пам'ятник йому знесений, вулиці, раніше носили його ім'я, перейменовані на честь нових героїв України, в бою з якими і віддав своє життя відважний радянський розвідник », - зазначив Хінштейн.
 
Депутат повідомив, що російська сторона готова організувати збір коштів для викупу і перевезення останків радянського розвідника або за місцем його народження - в місто Кудимкар Пермського краю, або на територію іншого регіону РФ, «тісно пов'язаного з пам'яттю про цю видатну людину».

У лютому виконком Львівської міської ради відклав питання про перепоховання останків Кузнєцова. Розгляд рішення перенесли до отримання відповіді з цього приводу від Служби безпеки України і Міністерства закордонних справ.

Фото: 24 канал