Главная / НОВОСТИ / Волиняни масово підпалюють стерню: за тиждень в області загасили 26 пожеж

Волиняни масово підпалюють стерню: за тиждень в області загасили 26 пожеж

10-08-2020, 10:30 НОВОСТИ
31

За минулий тиждень підрозділи Управління ДСНС України у Волинській області здійснили 13 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт, ліквідували 26 пожеж. Про це інформує управління ДСНС у Волинській області.

Зокрема, загасили три пожежі трав’яного настилу у Ківерцівському, Володимир-Волинському та Луцькому районах. Так, 4 серпня о 21:06 у селі Острів, Ківерцівського району виникло загорання сухої трави на площі 0,4 га, яке  погашене до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Причина пожежі – підпал громадянкою Аллою М.,1966 р.н.

7 серпня о 14:32 у місті Володимирі-Волинський на вулиці Максима Рильського виникло загорання сухої трави на площі 0,2 га, яке оперативно загасили рятувальники 7-ї ДПРЧ УДСНС України у Волинській області. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

8 серпня о 13:50 у селі Воротнів Луцького району на вулиці Застав'є виникла пожежа сухої трави та соломи на площі 0,2 га. ЇЇ швидко ліквідували рятувальники 1-ї ДПРЧ УДСНС України у Волинській області. Причина пожежі – підпал громадянином Віктором С., 1988 р.н.

Окрім цього, вогнеборці ліквідували ще чотири пожежі стерні. Так, 7 серпня о 20:44 у селі Боровичі Маневицького району виникло загорання стерні на площі 0,2 га, яке ліквідовано до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

О  20:48 у селі Мерва Горохівського району зайнялася стерня на площі 0,1 га. Загорання  приборкали рятувальники 22-ї ДПРЧ УДСНС України у Волинській області. Причина пожежі – підпал громадянином Володимиром Б., 1971 р.н.

О 23:20 у селі В. Окорськ Локачинського району  через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб виникло загорання післяжнивних залишків на площі 0,5 га. Пожежу ліквідували працівники місцевої пожежної охорони села Затурці.

8 серпня о 18:02 поблизу міста Володимира-Волинський знову ж через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб виникло загорання стерні на площі 2 га. Пожежу ліквідували працівники місцевої пожежної охорони села Овадно та рятувальники 7-ї ДПРЧ УДСНС України у Волинській області.

Наверх