Главная / НОВОСТИ / Вирвані вікна та зруйнувала стіна: у селі на Волині кульова блискавка за лічені хвилини рознесла житловий будинок

Вирвані вікна та зруйнувала стіна: у селі на Волині кульова блискавка за лічені хвилини рознесла житловий будинок

11-08-2020, 12:22 НОВОСТИ
35

В селі Хоцунь Любешівського району кульова блискавка, потрапивши у дім одинокого старшого чоловіка, наробила біди. Про це пише газета Нове життя.

Читайте також: У селі на Волині сталася пожежа

"О 18 год 16 хв на номер 101 надійшло повідомлення, що розряд блискавки влучив у житловий будинок у Хоцуні по вул. Миру", – повідомив провідний інспектор Любешівського РС УДСНС Ігор Парчук.

Однак загорання ліквідовувати пожежникам не довелося, адже його не було. Водночас, як засвідчують надзвичайними, блискавка завдала збитків: пошкоджені внутрішня електромережа, електролічильник, вікна, двері, дах, стіна.

В. о. старости Хоцунського старостинського округу Віра Матейчик розповіла, що на очах багатьох односельчан за лічені хвилини кульова блискавка клубком вогню влетіла в дім, вирвала кілька вікон, дверей, зруйнувала одну стіну будинку та вилетіла з димом, вирвавши з даху шифер. На щастя, господаря вдома не було.

Саме очільниця громади викликала рятувальників. Приїжджали й поліцейські на місце події.

Всім селом думатимуть, каже Віра Хомівна, як допомогти дідусеві, котрий сам собі нічим не зарадить, навіть у побутових справах не справлявся, його навідувала соціальна працівниця.

Читайте також: У селі на Волині згорів автомобіль

Наразі вікна затулили, чим могли. Але відновлювальні роботи потребують часу і, звичайно, коштів.

Наверх