Главная / НОВОСТИ / У Білорусі затриманих почали масово випускати з СІЗО – люди ридають і розповідають про тортури

У Білорусі затриманих почали масово випускати з СІЗО – люди ридають і розповідають про тортури

14-08-2020, 11:08 НОВОСТИ
90

У Білорусі почали масово відпускати їх СІЗО учасників протесту. Вони розповідають страшні речі.


Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA Live.

“І з ними відбувалося якесь пекло: 50 осіб в 4-місній камері, тортури і побиття, знущання вертухаїв, відсутність їжі і води і так далі. Кров холоне в жилах”, – йдеться в публікації.

Як повідомляє TUT.BY, випускати затриманих на акціях протесту людей з ізолятора на вулиці Окрестина в Мінську почали приблизно о 22:30 13 серпня.

У ізолятора в очікуванні близьких зібралося багато людей. Крім того, під’їжджали водії-добровольці, які пропонували підвезти тих, хто виходив з центру. Дівчата, що вийшли звідти, ридали.

Жінки, які вийшли з СІЗО розповіли, що там відбувалося. Одна з них лікар – яку затримали без пояснень в тій частині міста, де навіть не було протестів.

Побачити побої відразу неможливо: за словами тих, хто був на Окрестина, їх били по ногах, спині, сідницях. Ці частини тіла сині і чорні.

Ті, хто вийшов, виглядають розгубленими, їх випускають без речей, телефонів, гаманців, всі речі залишаються в ізоляторі. Їм тут же дають воду, гарячий чай, їжу і загортають теплою ковдрою. Дівчата просто плачуть, чоловіки йдуть без слів. У них під одягом синці і гематоми.

 

Наверх