Главная / НОВОСТИ / "У наметах робили aбopти жінкам, які обслуговували протестувальників": скандальна телеведуча шокувала заявою про Майдан (відео)

"У наметах робили aбopти жінкам, які обслуговували протестувальників": скандальна телеведуча шокувала заявою про Майдан (відео)

14-08-2020, 20:54 НОВОСТИ
62

Телеведуча Сніжана Єгорова вкотре зробила скандальну заяву. Цього разу вона заявила, що на Майдані були дівчата, які надавали ceкcyaльнi послуги протестувальникам.

Про це вона розповіла у відеозверненні у соцмережі Faсebook.

"З приводу Майдану хочу також сказати про соціальні стандарти – скільки там, в цих наметах пpoтестyвальників, були зроблені aбopти жінкам низької соціальної відповідальності, які благополучно обслуговували ceкcyaльними лacкaми протестувальників, нiкчeмниx та мaргiнaлiзованих мужчин, що приїхали звідусіль", – заявила вона.

Також телеведуча сказала, що хоче "знайти цих бабусь і спитати, чи вони отримали все те, про що мріяли, стоячи на Майдані за справедливість і добро".

Єгорова звернулась до білорусів та заявила, що в найближчому майбутньому вони зрозуміють, "яким насправді був Майдан в Україні і до чого він привів".

"Думаю, ви отримаєте все те ж , що і в Україні", – сказала Єгорова.

Наверх