Главная / НОВОСТИ / Зеленський відреагував на видачу "вагнерівців" Росії

Зеленський відреагував на видачу "вагнерівців" Росії

15-08-2020, 09:27 НОВОСТИ
59

Президент України Володимир Зеленський відреагував на видачу Росії бойовиків приватної військової компанії "Вагнера", яких затримали під Мінськом. Серед них є громадяни України.

Про це президент повідомив у своєму Telegram–каналі.

"Це погана історія. Історія, в якій явно нехтували довірою, об'єктивністю та адекватною оцінкою негативних наслідків. Вважаємо таке рішення, м'яко кажучи, несправедливим і таким, що не відповідає духу відносин між Україною та Білоруссю, заснованих на принципах поваги та взаємної допомоги.", – заявив Зеленський.

За його словами, видані Росії бойовики повернуться до "поширення війни", а наслідки цього "будуть трагічними".

"Наслідки цього рішення будуть трагічними. Ми розуміємо, що "вагнерівці" все одно повернуться до свого звичного заняття – поширення війни. Дай Боже, щоб білоруській владі не довелося і на своїй території отримати ще один палаючий, знекровлений Донбас, створити який "вагнерівці" дуже добре вміють", – зазначає президент.

Він додав, що уникнути відповідальності не вдасться.

"Однак і самі "вагнерівці", і хто-небудь інший, чий бізнес за їх власною характеристикою – смерть, повинні розуміти: все одно доведеться відповідати. Перед законом або вже відразу перед Богом – покаже час. Уникнути відповідальності ніхто не зможе", – резюмує Зеленський.

Наверх