Главная / НОВОСТИ / У Луцьку відбувся футбольний турнір Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" (фото, відео)

У Луцьку відбувся футбольний турнір Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" (фото, відео)

17-08-2020, 18:05 НОВОСТИ
44

Переможцем ll клубного турніру з футзалу серед дітей Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" стала команда "Олімпія", друге місце посіла команда "Юніор Мідас", третє місце – "Любарт", четверте місце – "Універсал".

Як повідомили у пресслужбі Фонду, змагання відбувалися протягом двох днів, 14 і 15 серпня, на майданчику луцької ЗОШ №25. Змагалися чотири вікові групи. Футболісти кожної вікової групи отримали медалі, а кращі гравці команди були відзначені статуетками. Команди-переможці отримали кубки, передає ІА "Волинські новини".

"Нарешті ми маємо змогу проводити такі спортивні заходи. Тому що турніри на призи Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" очікують всі. Вони завжди відбуваються з гарним настроєм і з гарними нагородами, подарунками", – розповідає заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" Катерина Шкльода. – Зголосилося дуже багато команд, однак через карантинні обмеження ми не можемо приймати більш як чотири команди в одній віковій групі. Сподіваюсь, що скоро все налагодиться і ми зможемо проводити повноцінні змагання". 


Кращі гравці турніру

U7

"Олімпія"  – Романюк Нестор
"Юніор Мідас"  – Довгорук Стас
"Універсал" – Солодуха Денис
"Любарт" – Гапонюк Артем

U9

"Олімпія" – Тімух Богдан
"Юніор Мідас" –Матящук Арсен
"Універсал" – Комар Нестор
"Любарт" – Климчук Максим

U11

"Олімпія" – Гресик Назар
"Юніор Мідас" – Вишневський Ілля
"Універсал" – Гуртовий Дмитро
"Любарт" – Орел Стас

U13

"Олімпія" – Неділенько Максим
"Юніор Мідас" – Пікула Юрій
"Універсал" – Дмитрук Артем
"Любарт" – Гайдучик Макс

Наверх