Главная / НОВОСТИ / Стало відомо, кому спалили автівки вночі у Луцьку

Стало відомо, кому спалили автівки вночі у Луцьку

17-08-2020, 18:31 НОВОСТИ
69

У ніч з 16 на 17 серпня в Луцьку та селі Рованці Луцького району підпалили дві автівки. Як стало відомо, власники цих транспортних засобів знайомі і мали ділові відносини. Проте версію, що підпали автомобілів пов’язані з бізнесом господар одного з автомобілів відкидає.

Читайте також: Два підпали за ніч: у Луцьку та в районі згоріло 4 автомобілі

Так, о 00:15 ночі у селі Рованці Луцького району загорівся легковий автомобіль VOLKSWAGEN Passat. Вогонь знищив салон автомобіля, моторний відсік і пошкодив лакофарбове покриття. А о 1-й ночі пожежа трапилася в місті Луцьку на вулиці Саперів, 10. Там зайнявся автомобіль Audi, пише ІА Волинські новини.

Слідчі відкрили провадження за обома фактами за статтею 194 ККУ "умисне пошкодження майна", тобто підпал. Такої ж версії попередньо, дотримуються і рятувальники, які гасили полум’я на місці пожежі.

Як стало відомо, господарем VOLKSWAGEN Passat є місцевий підприємець Микола Палівода. Він є керівником кількох підприємств, одне з яких – ПП "НІКО-БУД" ЛТД, де віднедавна він є бенефіціаром.

Автомобіль Audi, який зайнявся в Луцьку менш як через годину після пожежі в Рованцях, належить Ользі Пилипюк. За збігом обставин, до липня 2020 року саме Ольга Пилипюк була власницею згаданого ПП "НІКО-БУД" ЛТД, господарем якого згодом став Микола Палівода.

Підприємець в телефонній розмові підтвердив, що він знайомий з Ольгою Пилипюк та те, що вона була попередньою власницею його фірми. Проте, за його словами, нині жінка не має стосунку до цього бізнесу. Сам він розповів, що в момент пожежі перебував вдома, а машина стояла на вулиці, де її й охопив вогонь. Те, що підпали можуть бути між собою пов’язані чоловік заперечує і тим паче відкидає версію, що підпали мають стосунок до діяльності підприємства ПП "НІКО-БУД" ЛТД.

Як інформують у Наполіції області, слідчі розглядають декілька версій причини нічних подій, у тому числі й можливий зв'язок між цими епізодами.

Наверх