Главная / НОВОСТИ / У Луцькому районі представили нового керівника поліції

У Луцькому районі представили нового керівника поліції

18-08-2020, 06:53 НОВОСТИ
25

13 серпня 2020 року в приміщенні Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області відбулось представлення нового керівника відділення поліції – Євтушика Михайла Миколайовича. На заході був присутній перший заступник голови Луцької райдержадміністрації Олександр Озінович.

Олександр Михайлович  побажав новопризначеному керівнику успіхів у роботі, ефективної подальшої співпраці з громадськістю, органами влади, колегами, про це йдеться на сайті Луцької РДА.

Михайло Євтушик 1979 року народження, закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році рядовим міліціонером. Службу проходив на посадах начальника відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ковельського міського відділу УМВС у Волинській області та першого заступника начальника відділу-начальника кримінальної міліції Турійського районного відділу УМВС у Волинській області.

До призначення в Луцький район працював на посаді начальника Млинівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП у Рівненській області.

Наверх