Главная / НОВОСТИ / Які статки новопризначеного керівника поліції Луцького району

Які статки новопризначеного керівника поліції Луцького району

18-08-2020, 10:54 НОВОСТИ
72

Новий очільник поліції Луцького району не має ні власного помешкання, ні автомобіля, а єдиним джерелом його доходів є заробітна плата.

Нагадаємо, нещодавно в приміщенні Луцького районного відділення поліції Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області представили нового керівника відділення поліції – Євтушика Михайла Миколайовича, пише ІА Волинські новини.

Михайло Євтушик народився 1979 року, закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році рядовим міліціонером. Службу проходив на посадах керівника відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ковельського міського відділу УМВС у Волинській області та першого заступника керівника відділу – керівника кримінальної міліції Турійського районного відділу УМВС у Волинській області.

До призначення в Луцький район працював на посаді керівника Млинівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП у Рівненській області.

За даними декларації, за місцем проживання Михайло Євтушик зареєстрований у селі Городилець Турійського району.

Разом із дружиною Оксаною Євтушик виховує двох синів: Анатолія та Максима.

У власності поліцейського – земельна ділянка площею 0,07 кв. м у Городильці та ділянка площею 0,1 кв. м у Зеленій Ковельського району.

Своєю чергою, дружина є власницею житлового будинку площею 129,7 кв. м і земельної ділянки площею 0,12 кв. м у Городильці.

Також із 2008 року на Оксані Євтушик зареєстрований легковий автомобіль Mitsubishi Lancer 2008 року, придбаний за 90 250 гривень.

Наверх