Главная / НОВОСТИ / Обмінювалися дітьми для сексуальних збочень: в Німеччині судять організатора 30-тисячної мережі педофілів

Обмінювалися дітьми для сексуальних збочень: в Німеччині судять організатора 30-тисячної мережі педофілів

18-08-2020, 23:07 НОВОСТИ
61

Підозрювані у цій справі зустрічалися у реальному житті та обмінювалися власними дітьми для збочень сексуального характеру: наймолодшій з них було три місяці, старшій – 15 років. Діти піддавалися сексуальному насильству регулярно, повідомляє видання DW


Гучний судовий процес розпочався у Кельні за закритими дверима. Судять організатора однієї з наймасштабнішої мережі груп педофілів. Група налічує 30 тисяч осіб.

Відомо, що організатору 43 роки і у ЗМІ його називають Йорг Л., він менеджер готелю з Бергіш-Гладбаха, що дало назву цієї справи. Над нею працювало понад 350 слідчих, але більшість пішли, адже не витримували жаху, який виявляли під час слідства.

Спочатку слідчим стало відомо, що Йорг Л. ґвалтував свою маленьку дочку і записував свої дії на відео, якими потім ділився в інтернеті. Порнографічні фотографії і відео з власною дитиною він викладав в чатах. Згодом з’ясувалось, що мережа таких контактів налічує понад 30 тисяч анонімних користувачів. На жаль, це лише ті, кого вдалося відстежити поліцейським.

З жовтня 2019 року прокуратура Кельна висунула звинувачення 87 педофілам, які входили в цю мережу. Вони проживали в 16 федеральних землях Німеччини. З деякими з них Йорг зустрічався не лише в чатах, а й в реальному житті. І вони обмінювалися своїми дітьми для задоволення власних збочених сексуальних бажань.

«Спілкуючись в чатах, вони підтримували один одного в переконанні, що сексуальне насильство над своїми дітьми є соціально допустимим і прийнятним. Це істотне спотворення сприйняття. Усвідомлення того, що відбувається найтяжчий злочин, згладжувалося завдяки спілкуванню з такими самими злочинцями. Вони запевняли один одного в тому, що все, що вони роблять, – абсолютно нормально, аж до думки про те, що злочинні дії були вчинені за взаємною згодою з дитиною», – розповів прокурор Маркус Гартман. За його словами, в таких чатах часом одночасно брали участь до 1 800 людей.

Поки встановлено 50 жертв педофілів: молодшій з них було три місяці, старшій – 15 років. Діти піддавалися сексуальному насильству регулярно. Йдеться про десятки, а інколи – сотні випадків щодо однієї дитини.

Наверх