Главная / НОВОСТИ / Віктор Павлик дав концерт на весіллі блогерів Наталії Литвин та Куровського через тиждень після смерті сина

Віктор Павлик дав концерт на весіллі блогерів Наталії Литвин та Куровського через тиждень після смерті сина

19-08-2020, 23:37 НОВОСТИ
156

Віктор Павлик зараз живе роботою і тримається завдяки їй

Віктор Павлик виступив на весіллі українських блогерів Наталії Литвин та Олександра Куровського всього через тиждень після смерті свого сина Павла.

Про це розповіла блогер на своїй сторінці в Instagram-сторіс.

З’ясувалося, що пара домовилася про виступ артиста ще за півроку до весілля. Наталя зізналася, що не була впевнена, чи у силі домовленість через трагедію в сім’ї Павлика.

Але, з усім тим, співак стримав слово і “відпрацював” на весіллі молодих людей. Блогер просить утриматися від їдких коментарів, бо кожен переживає горе по-своєму. І якщо робота допомагає Віктору Павлику, це його право.

“Наші організатори написали йому слова підтримки і висловили співчуття. У його родині сталася біда за тиждень до весілля. Але нам потрібно було знати, чи він, буде, бо це більша частина програми, бронювали ще пів року тому. Віктор Франкович зараз живе роботою, це його єдиний сенс життя і розрада. Тому він вирішив працювати, за що його дуже поважаємо. А тупі коментарі – це обмеженість людей. Життя продовжується”,

– написала Наталія Литвин.

Наверх