Главная / НОВОСТИ / В Україні злетять ціни на маршрутки — перевізники назвали терміни

В Україні злетять ціни на маршрутки — перевізники назвали терміни

20-08-2020, 12:02 НОВОСТИ
72

Пандемія коронавірусу завдала серйозного удару по бізнесу. Особливо постраждала транспортна галузь. Три місяці карантину компаніям доводилося працювати собі в збиток, і це може позначитися на цінах на проїзд вже в найближчому майбутньому. Зокрема, повідомляється, що проїзд у маршрутках найближчим часом може знову подорожчати.


Перевізники заявили, що орієнтовно вартість проїзду в Києві зросте до 10 гривень. Це необхідно, щоб відшкодувати збитки, які зазнали маршрутники через пандемію. Таким чином, очікується збільшення вартості проїзду орієнтовно на 2-3 гривні. На даний момент вартість проїзду в маршрутках столиці-6-8 гривень, що дешевше або порівнянно з ціною проїзду на тролейбусі, трамваї, міському автобусі або метро.

Крім того, перевізники Києва звернулися до місцевої влади з вимогою вирішити проблему компенсації за перевезення пільгових категорій населення. На сьогоднішній день відшкодування збитків для маршрутників, які перевозять пільгові групи населення, немає.. У мерії поки утримуються від коментарів.

Наверх