Главная / НОВОСТИ / Волинські митники пропустили, а польські – ні: повідомили деталі затримання майже 50 кілограмів метамфетаміну на кордоні (фото)

Волинські митники пропустили, а польські – ні: повідомили деталі затримання майже 50 кілограмів метамфетаміну на кордоні (фото)

20-08-2020, 09:27 НОВОСТИ
46

25-річний громадянин України намагався провезти до Польщі у своїй вантажівці 46 кілограмів амфетаміну, вартість якого на "чорному" ринку становить понад 2,3 млн злотих (понад 17 млн грн).

Українця з наркотиками затримали в пункті пропуску Дорогуськ, який межує з українським пунктом Ягодин, розташованим на Волині, повідомила в четвер, 20 серпня, Національна податкова адміністрація Польщі, пише Zaxid.net.

За інформацією польських правоохоронців, вантажівка, в якій перебували наркотики, перевозила з України до Польщі деревне вугілля. Однак рентгенівське сканування вантажівки показало, що в конструкціях автомобіля є додаткове вантаж.

"У сховищах були пакети, наповнені гелем. Проведені тести показали, що це метамфетамін. Ми вилучили понад 46 кг наркотичної речовини, орієнтовна вартість якої становить понад 2,3 мільйона злотих", – повідомили польські правоохоронці.

На час розслідування кримінальної справи, яке веде прокуратура в Холмі, 25-річного українця – водія вантажівки – польський суд арештував на три місяці.

Це не перший випадок, коли за кордоном затримують вантажі з України, яких не помітили українські митники. Наприклад, у травні 2019 року польські митники затримали 400 кг бурштину з України, загальною вартістю 55 млн грн.

Наверх