Главная / НОВОСТИ / Олена Зеленська після пережитої хвороби звернулася до українців на День Незалежності: “Червона лінія, за якою…”

Олена Зеленська після пережитої хвороби звернулася до українців на День Незалежності: “Червона лінія, за якою…”

24-08-2020, 14:58 НОВОСТИ
39

Олена Зеленська привітала українців з Днем незалежності


З нагоди Дня незалежності України 24 серпня перша леді Олена Зеленська привітала земляків зі святом. Відповідний допис вона опублікувала у своєму Instagram.

“Серпень. Найсолодший, в’язкий, неначе мед. Найулюбленіший із літніх місяців, тому що останній. Дитинство давно позаду, але у свідомості все одно пунктиром – червона лінія, за якою починається осінь і завершується літнє щастя. А щастя в серпні пахне підгнилими яблуками, які полінувалися зібрати попід парканом. Відлунює скрипом панцирного ліжка, на якому ніжишся в бабусиному садку. Щастя має вигляд найблакитнішого неба у році, що сяє крізь листяне мереживо груші, під якою стоїть ця стара розвалюха (добре, що її ще не викинули!).”, – написала Зеленська.

View this post on Instagram

Серпень. Найсолодший, в'язкий, неначе мед. Найулюбленіший із літніх місяців, тому що останній. Дитинство давно позаду, але у свідомості все одно пунктиром – червона лінія, за якою починається осінь і завершується літнє щастя. ⠀ А щастя в серпні пахне підгнилими яблуками, які полінувалися зібрати попід парканом. Відлунює скрипом панцирного ліжка, на якому ніжишся в бабусиному садку. Щастя має вигляд найблакитнішого неба у році, що сяє крізь листяне мереживо груші, під якою стоїть ця стара розвалюха (добре, що її ще не викинули!). ⠀ І як чудово, що саме у серпні День народження нашої країни☺️ Мені хочеться знайти слова, що описали б мою любов до неї… Правда в тому, що саме тут я абсолютно щаслива. Тут народилася я, народилися мої діти. Тут – моя Батьківщина, моє небо й моє море, і всі-всі мої серпні. ⠀ Дехто вважає, що любов – це залежність. Нехай так. Тоді я бажаю своїй Батьківщині в День її народження, в День її Незалежності, щоб кожен її громадянин був так само залежний від неї, як я! Через любов! Тільки через любов! 💙💛

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Наверх