Главная / НОВОСТИ / Білорусь перевіряє бойову готовність Збройних сил та призиває військових із запасу

Білорусь перевіряє бойову готовність Збройних сил та призиває військових із запасу

25-08-2020, 07:20 НОВОСТИ
41

Від 24 серпня у Міноборони Білорусі розпочало третій етап перевірки бойової готовності Збройних сил, який передбачає приведення окремих військових частин до вищого ступеня бойової готовності з призовом військовослужбовців із запасу. Про це повідомляє оборонне відомство країни.

"Від 24 серпня за розпорядженням міністра оборони Білорусі під керівництвом начальника Генерального штабу Збройних Сил проводиться третій етап комплексної перевірки бойової готовності Збройних Сил. У ході перевірки передбачається приведення окремих військових частин у вищі ступені бойової готовності з закликом військовослужбовців із запасу", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що метою перевірки є оцінка здатності і готовності військових частин виконати завдання за призначенням у динамічно мінливій обстановці, вдень і вночі, а також вдосконалення бойової виучки військ. Перевірка завершиться проведенням тактичного навчання. Як повідомлялося, ЗС Білорусі проводять масштабні тактичні навчання поблизу кордону з Литвою в Гродненській області.

22 серпня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що держава не витримає втручання НАТО та наказав військовому командуванню республіки задіяти "найжорсткіші заходи", щоб відстояти територіальну цілісність держави.

Наверх