Главная / НОВОСТИ / Повідомили, чи потрібно проходити медогляд учням на Волині та чи підуть діти до школи без щеплень

Повідомили, чи потрібно проходити медогляд учням на Волині та чи підуть діти до школи без щеплень

25-08-2020, 11:53 НОВОСТИ
93

Учні усіх шкіл на Волині можуть не проходити медичний огляд перед початком навчання 1 вересня. Вони можуть зробити це протягом навчального року. Це стосується учнів усіх класів, крім першачків. Крім того, тих першокласників, у яких не буде карти щеплень, не пустять до школи.

Про це повідомила начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Людмила Плахотна під час чергового брифінгу у стінах ОДА сьогодні, 25 серпня.

"Медогляди для учнів перед 1 вересня не є обов'язковим усім, крім учнів 1 класу, оскільки вони перед початком навчання в школі повинні здати повний пакет документів, який передбачає медичну довідку та карту щеплень. Це потрібно для того, аби дитину зарахували до 1 класу. 

Учні інших класів медогляд мають проходити один раз на рік, а це не означає, що вони повинні проходити його перед 1 вересня. Ми маємо розробити практику проходження медогляду в місяць народження дитини. Тобто, якщо вона народилася у січці, то й у тому ж місяці бажано проходити медогляд. Відповідно так усі учні, а у області їх є понад 141 тисяча, будуть мати дійсний медогляд", – повідомила посадовиця.

Окрім того освітянка додала, що тих першачків, у яких будуть відсутні щеплення та карти щеплень, до школи не пустять.

"Щодо можливості відвідувати школи без щеплень, то такої можливості немає. Кожен учень повинен мати картку щеплень, вона є обов'язковою. Тому, якщо такої картки не буде, то такі діти до школи не підуть та будуть шукати іншу форму навчання", – зазначила Людмила Плахотна.

Наверх