Главная / НОВОСТИ / "Прояв поваги та подяки": мешканці Луцького геріатричного пансіонату виготовляють обереги для захисників

"Прояв поваги та подяки": мешканці Луцького геріатричного пансіонату виготовляють обереги для захисників

25-08-2020, 14:47 НОВОСТИ
42

Мешканці Луцького геріатричного пансіонату вирішили підтримати наших військових, які захищають Україну на Сході. Про це повідомила волонтерка Алла Демчук.

Жінка розповіла, що мешканці Луцького геріатричного пансіонату, разом з директором Аллою Гнатюк, власноруч виготовили та передали обереги для наших захисників.

Зроблено це було з метою моральної підтримки українських військових, прояву поваги та подяки, а також побажанням сили і твердості духу.

"Будьте завжди справжніми чоловіками – сильними, мудрими і добрими, які вміють однаково надійно тримати в руках як зброю, так і щастя своїх рідних", – зазначає пані Алла.

Нагадаємо, що триває збір допомоги, яку нашим захисникам у зону ООС доставить волонтер Сергій Добродомов, більше відомий як "Дєд Волинь".

Як розповіла волонтерка та підприємець Вікторія Дзидз відправлення волонтерської допомоги заплановане на 27-28 серпня. Небайдужих волинян просять долучитися до збору вантажу. Отже, потрібні смаколики для захисників, засоби гігієни, тушонки, м'ясні каши, часник, овочі, чай чорний у пакетах та кава. Крім того, волонтери просять допомогти з солярою.

"Війна триває! Ми – українці, потрібні нашим захисникам. Не будьмо байдужими до Воїнів, які щохвилини ризикують своїм життям ради нас", – закликає волонтерка.

Точна дата відправки буде повідомлена пізніше. Усі бажаючі долучитися до збору волонтерської допомоги можуть приносити гостинці на ринок "Північний" (магазин № 159) або ж телефонувати за номером: 0505643933. Також ж можливість перерахувати кошти на картку волонтерки Наталії Єпіфанович: 5457 0822 2084 5312.

Наверх