Главная / НОВОСТИ / Волинського священника прогнали від роялю, на якому грала Ірина Білик на святкуванні Дня Незалежності у Києві (відео)

Волинського священника прогнали від роялю, на якому грала Ірина Білик на святкуванні Дня Незалежності у Києві (відео)

25-08-2020, 16:05 НОВОСТИ
45

Цього року офіційні урочистості до Дня Незалежності України відбувались на Софійській площі у Києві. Після виступу президента Володимира Зеленського й вручень ним нагород розпочалося розважальне дійство – концерт "Пісенна історія сучасної України".

У ньому 18 українських артистів заспівали попурі із 42 знакових пісень незалежної України. Опісля глядачів пустили на жовто-синю сцену фотографуватися. Після закінчення усіх заходів, на площу прийшов священник Іван Сидор. Про це пише "Волинь".

Він сів за рояль, на якому вранці виконувала композицію "Три хвилини" Ірина Білик, та почав грати мелодію канадської співачки Селін Діон. Але так і не зумів дограти мелодію до кінця, бо прийшов охоронець та сказав забиратися.

"В кінці прийшов відповідальний за рояль і вигнав. Тому мелодія не завершена, але далі буде... – написав у фейсбуці Іван Сидор, – мовляв "дуже дорогий рояль".

Наверх