Главная / НОВОСТИ / У кожній школі свої правила: директори оприлюднили інструкції навчання з 1 вересня

У кожній школі свої правила: директори оприлюднили інструкції навчання з 1 вересня

26-08-2020, 07:05 НОВОСТИ
75

Очільники освітніх закладів публікують розроблені інструкції для навчання у школах.
До початку навчального року залишився тиждень. А так, як відповідальність за безпеку учасників освітнього процесу в школах лежить на очільниках освітніх закладів, директори разом з педпрацівниками розробляють власні інструкції щодо навчання з першого вересня в умовах карантину. Ці інструкції затверджуються на педагогічних радах.

Активні директори діляться напрацюваннями у мережі фейсбук. Ми зібрали декілька варіантів інструкцій з різних шкіл.

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114

Лінійки для всіх не буде, а по класам відбудеться зустріч вчителя й учнів. 11-ті та 1-ші класи святкуватимуть День Знань на дистанції від інших класів з дотриманням карантинних вимог.

Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

Діти приходять до школи на подвір’я школи де їх зустрічає за графіком вчитель або класний керівник у визначеному для класу місці.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.

При вході в клас учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком.

Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.

Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг.Тестування на COVID19 працівники школи пройшли 25 серпня 2020.

Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров’я та стан здоров’я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.

Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети при поділу на групи, до спортзалу та кабінету інформатики.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов’язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. По всій школі ходити учням не дозволяється.

Для того, щоб організувати харчування, є свої правила та графік.

Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).

Київська спеціалізована школа №43 “Грааль” з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу

Діти 1 вересня всі йдуть до школи. 1-ші класи: 9:00, 2-11-ті: 8:30. Діти заходять до приміщення через окремі входи попередньо обробивши руки антисептиком.

Загальношкільного заходу не буде. Лише невелике свято для 1-их класів з дотриманням усіх заходів безпеки.

Для інших учнів заходи відбуватимуться у класі.

Усіх учнів класні керівники зустрічатимуть на вході до школи.

Батькам доступ до школи заборонено.

Просимо забезпечити прихід дітей до школи в масках. Вхід до школи без маски заборонений. Дитина із собою повинна мати невелику ємність з антисептиком, дві запасні маски, вологі серветки. Для використаних одноразових масок у школі будуть наявні спеціальні урни.

Організація харчування за типом “дабл-меню” та шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється. Планується безкоштовне харчування учнів 1-4-их класів у кабінетах сухими пайками в одноразових пакетах. Тимчасово буфет працювати не буде, тому просимо забезпечити своїх дітей пляшкою негазованої води та їжею.

У дома щоранку батьки зобов’язані проводити моніторинг стану здоров’я дитини та вимірювати температуру. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.

Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.

Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.

За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.

Розклад дзвінків поки що не змінено.

Групи продовженого дня будуть працювати уже з 1 вересня.

Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.

Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є група школи у фейсбуці, а також сайт школи.

Відповідно до вищезазначених Тимчасових рекомендацій, з метою мінімізації контактів між дітьми у закладі запроваджується “змішане навчання” (перший тиждень вчимося усі разом; з другого тижня класи будуть поділені на дві групи: перша група тиждень навчається очно, друга — дистанційно. Наступного разу групи міняються). Перші класи поки що навчаються у звичайному режимі.

Наверх