Главная / НОВОСТИ / Навушники для професійних геймерів

Навушники для професійних геймерів

26-08-2020, 08:48 НОВОСТИ
62

Сучасні геймери вибирають повнорозмірні, накладні ігрові навушники. Обов'язкова умова – знімний або вбудований мікрофон. Дуже важливо, щоб з динаміків лунав об'ємний звук, з імітацією технології від 5.1 до 7.1, а якщо винайдуть щось крутіше – ще краще. Така чутливість дає відчутну перевагу під час гри в тривимірних екшенах, де важливо орієнтуватися в просторі на слух. Саме до такого типу навушників належить серія від Razer Kraken, якою полюбляє користуватися чимало гравців.

Тільки надійні моделі

Багато ігрових навушників укомплектовані довгим кабелем довжиною два метри або більше. Про надійність моделі говорить міцне, гнучке плетіння, а також товста ізоляція в області штекерів. Завдяки їй вдається звести до мінімуму можливі злами і перегини.

Фірмові навушники для геймерів повинні добре придушувати шум. Це правило стосується не тільки динаміків, але і мікрофона. Під час гри важливо мінімізувати вплив зовнішніх чинників, а також забезпечити хорошу чутність партнеру на іншому кінці дроту.

Види навушників для ігор

Всі пристрої умовно діляться на дві великі групи: внутрішньоканальні і накладні.

Внутрішньоканальні відрізняються невеликим розміром. Вони вставляються прямо у вушний канал. Паралельно з якісними виробами від відомих брендів ринок переповнений дешевими підробками в формі гудзики або таблетки. Вони, взагалі, не поглинають шум, комплектуються коротким шнуром, часто випадають з вуха, тому категорично не підходять професійним геймерам.

Внутрішньоканальні щільніше прилягають до поверхні вуха, тому відрізняються більш відчутною шумоізоляцією. Але навіть самі надійні, перевірені моделі сидять нещільно, іноді вискакують, чим створюють кіберспортсменом додатковий дискомфорт. Через невеликий розмір динаміків і решти устаткування якість звуку виходить не ідеальним. Особливо якщо порівнювати з накладною ігровою гарнітурою. Єдина перевага вертикальних моделей, з яким важко посперечатися – це доступна ціна.

Накладні гарнітури для геймерів надягають поверх вуха, а зовнішній вигляд виробу запам'ятовується розміром амбушур. Якщо подушечка повністю закриває вухо, значить, ви вибрали повнорозмірну модель. Саме така периферія з потужним оголів'ям, комфортними точками опори і великим радіусом обертання динаміків ідеально підходить для більшості геймерів.

Популярні моделі

Серед популярних моделей навушників варто виділити такі:

1. Razer Kraken X Lite (RZ04-02950100-R381).

2. Razer Kraken Tournament Edition Black (RZ04-02051000-R3M1).

3. Razer Kraken X (RZ04-02890100-R3M1).

4. Razer Kraken Ultimate (RZ04-03180100-R3M1).

Наверх