Главная / НОВОСТИ / На Львівщині 10-місячна дівчинка випала з балкона

На Львівщині 10-місячна дівчинка випала з балкона

26-08-2020, 21:09 НОВОСТИ
68

Дитина в реанімації на штучній вентиляції легень.


25 серпня до львівської міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, «швидка» доставила з Кам’янка-Бузького району 10-місячну дівчинку з важкою черепно-мозковою травмою. Її стан вкрай важкий, дитина в комі, на штучній вентиляції легень розповів заступник головного лікаря Федір Осим, повідомляє Захід.нет.

За словами лікаря, на балконі новозбудованого будинку власники ще не встигли поставити перила. Хтось забув зачинити двері на балкон на другому поверсі і дитина залізла туди, звідки впала і отримала важку черепно-мозкову травму.

«Дитина впала на тверду поверхню, не знаю точно, бруківку чи асфальт, і сильно травмувала голову. У неї діагностували важку черепно-мозкову травму, маля у комі, на штучній вентиляції легень. Руки-ноги без переломів, основний удар припав на голову», – каже Федір Осим.

Лікарі радять батькам ні на хвилину не залишати маленьких дітей без нагляду дорослих, аби уберегти їх від важких травм. До лікарні часто госпіталізують маленьких дітей, які, залишившись буквально на кілька хвилин без нагляду дорослих, отримують важкі опіки, різного роду травми.

Наверх