Главная / НОВОСТИ / У Волинській обласній лікарні встановлять кисневу станцію для допомоги хворим на COVID-19

У Волинській обласній лікарні встановлять кисневу станцію для допомоги хворим на COVID-19

26-08-2020, 21:13 НОВОСТИ
66

В інфекційному шпиталі обласної клінічної лікарні діє 40 кисневих точок для пацієнтів, які потребують кисневої терапії. Цього замало, – розповів Суспільному виконувач обов'язків директора медзакладу Олександр Дудар.

У медзакладі хочуть встановити нову спеціалізовану станцію централізованої подачі кисню для підтримки дихання недужих на коронавірус пацієнтів.

Зі слів лікаря, станом на 26 серпня у медзакладі перебуває 64 пацієнти з діагнозом "коронавірус". П'ятеро з них нині у реанімації, двох під'єднали до апарату ШВЛ.

"Наша киснева система тріщить по швах. З тих 64 пацієнтів кисневозалежних, тобто ті, хто знаходяться на масках кисню близько 30. Але, ця цифра варіює від 30 до 40. Ці пацієнти потребують високих потоків кисню", – розповів Олександр Дудар.

"Нова станція, яку хочуть облаштували у медзакладі дозволить забезпечити киснем усіх пацієнтів, які потребують кисневої терапії через COVID-19", – каже медик.

"Наступного тижня розпочинається встановлення нової кисневої станції на 10 тонн місткістю, а не на півтори тонни, що зараз є. Це дозволить не возити щодва дня кисень, а зробити запас на 20 днів".

Наверх