Главная / НОВОСТИ / Повідомили, коли запрацюють дитячі садки у Луцьку, які були закриті через хворих на коронавірус

Повідомили, коли запрацюють дитячі садки у Луцьку, які були закриті через хворих на коронавірус

10-07-2020, 17:08 НОВОСТИ
89

Із 13 липня у Луцьку відновлять роботу дошкільні навчальні заклади №36 та №37, які закрили через захворювання працівників на Covid-19.

Про це повідомляє Луцька міська рада.

Рішення ухвалили 10 липня під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки, враховуючи інформацію, надану начальницею управління освіти Зіновією Лещенко. Як зазначила посадовиця, працівники цих садочків, які перехворіли на COVID-19, протягом усього перебігу захворювання на роботі або не перебували, або уникнули контактів із іншими учасниками навчального процесу. Наразі нових випадків захворювання у цих закладах не зафіксовано, вжито усіх превентивних заходів.

Повідомляється також, що за останню добу у Луцьку зафіксовано 19 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього в обласному центрі налічується 622 випадки захворювання, з них 13 – летальних. За час епідемії одужало 163 лучанина.

Тим часом тривають перевірки дотримання вимог карантину силами Держпродспоживслужби, поліції, департаменту муніципальної варти та виконавчих органів Луцької міської ради.

Наверх