Главная / НОВОСТИ / З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою — Степанов

З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою — Степанов

15-07-2020, 18:49 НОВОСТИ
129

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину на тлі поширення коронавірусу.
Про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 15 липня.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», — розповів він.

За словами міністра, за температури 37,2°C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів.

Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково бути антисептики.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти», — зазначив Степанов.

Він додав, що завчасна розробка цих правил дасть змогу керівникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки розробляє варіант змішаної форми навчання з 1 вересня: частково онлайн та частково офлайн.

У червні тодішня виконувачка обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у Кабміні ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться на дистанційному навчанні.

З початком карантину в Україні у березні школи перейшли на дистанційне навчання. Водночас у МОН заявили, що близько 3% закладів освіти не мають підключення до інтернету.

Наверх