Главная / НОВОСТИ / Слідом за Луцьком: ще одне місто відмовилося виконувати умови карантину

Слідом за Луцьком: ще одне місто відмовилося виконувати умови карантину

4-08-2020, 11:31 НОВОСТИ
70

У Львові не заборонятимуть роботу фітнес-залів та хостелів у зв’язку із занесенням міста до "помаранчевої" зони карантину.

Міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook заявив, що ці заклади працюватимуть з дотриманням усіх карантинних норм, а моніторингові групи перевірятимуть дотримання правил.

"Додатково адаптовувати місто до правил помаранчевої зони необхідності немає, бо ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців", – зазначив мер міста.

Крім того, міська комісія ТЕБ і НС у вівторок, 4 серпня ухвалила рішення не вводити заборону за умов дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, соціальної дистанції.

Крім того, було вирішено провести перевірку ринків, супермаркетів, ТРЦ, спортивних закладів та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог. У разі недотримання цих вимог міська комісія буде приймати рішення про припинення їхньої діяльності.

Зазначимо, державна комісія ТЕБ і НС встановила з 1 серпня, зокрема, у Львові помаранчевий рівень епідемічної безпеки через значне поширення коронавірусу. За останню добу у Львівській області виявили 146 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Додаткові обмеження, які передбачені для "помаранчевої" зониробота хостелів, турбаз, окрім готелів;робота розважальних закладів і ресторанів вночі;планові госпіталізації;робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури;приймати нові зміни в дитячі табори;обмеження для масових заходів – одна людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 людей загалом.

Наверх