Главная / НОВОСТИ / Особливості погружного насоса

Особливості погружного насоса

4-08-2020, 12:03 НОВОСТИ
50

Сама назва агрегату говорить про те, що для ефективної роботи він повинен бути повністю опущений у водойму або інший резервуар. Занурювальні насоси користуються великою популярністю завдяки своїй довговічності і постійної готовності до експлуатації. За посиланням https://skvagina.com.ua/ ви можете знайти якісні насоси, комплектуючі та супутні товари. Оскільки корпус приладу повністю знаходиться у воді, то під час його роботи одночасно відбувається і охолодження. Водяне охолодження в 20 разів ефективніше повітряного. Двигун не перегрівається, не вимагає перепочинку, довго не виходить з ладу.

Зупинку насоса може викликати тільки припинення постачання електрики або падіння рівня води. У другому випадку поплавковий вимикач зупиняє двигун, а після відновлення робочого рівня – знову запускає. Деякі моделі обладнуються термодатчиками. У разі "сухого ходу" вони фіксують підвищення температури агрегату і відключать харчування. Робота насоса супроводжується дуже низьким рівнем шуму, який не заважає і не дратує.

У побуті найчастіше застосовуються колодязні, свердловинні і дренажні насоси. Хімічні призначені для подачі чистої води із значної глибини, дренажні здатні перекачувати рідину з включенням мулу, піску, дрібної гальки. У приватному секторі найчастіше використовуються колодязні насоси. Вони мають циліндричну форму, призначені для перекачування чистої води, коштують дешевше свердловинних, хоча мають значно більші габарити.

Серед заглибних розрізняють два типи насосів: вібраційні і відцентрові. Монтаж обох типів не вимагає особливих зусиль. Агрегат опускається в колодязь на міцному шнурі або ланцюга. Щоб уникнути попадання в насос відкладень і піску рекомендується розміщувати насос на відстані близько 1 м від дна. Якщо впускний клапан знаходиться у верхній частині корпусу, тоді насос може спиратися об дно.

Обслуговування в процесі експлуатації включає тільки періодичну чистку водозабірного фільтра. Корпус агрегату виконується з нержавіючої сталі, все струмопровідні елементи ретельно заізольовані. Діапазон температур, допустимих для роботи, + 1 ° C – + 40 ° C.

Перед тим, як віддавати перевагу конкретному пристрою, необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, котрий підкаже, який саме насос вам підійде. Річ недешева, тому потрібно максимально уважно ставитися до такої покупки. Але не поспішайте економити, оскільки є вірогідність купити насос низької якості. 

Наверх