Главная / НОВОСТИ / Волинь отримала найменшу кількість коштів від уряду на розвиток регіонів

Волинь отримала найменшу кількість коштів від уряду на розвиток регіонів

4-08-2020, 12:41 НОВОСТИ
42

Загальний обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами на 2020 рік становить 1,7 млрд грн. З них розподілено близько 1,68 млрд грн на понад 1150 проектів. З цих коштів Волинь отримує 33 млн 506 тис. 776 гривень. Це найменший показник серед всіх областей України.

Голова бюджетної комісії обласної ради Михайло Імберовський вважає, що ця сума є надто малою в порівнянні з іншими областями України. Він також зауважив, що Уряд обділив Волинь і при розподілі коштів на медичні заклади, що не фінансуються НСЗУ. Йдеться про 5,5 млн грн.

Про це говорили на сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики, яка погодила проєкт розпорядження голови ОДА "Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2020 рік". Сума, запропонована до розподілу – майже 13 млн грн, повідомляють на сторінці облради.

З них, 6,7 млн грн буде спрямовано на ремонт І та ІІІ поверхів неонатального відділення в обласні дитячій лікарні, а також з цих коштів будуть відремонтовані сходові майданчики та встановлений вантажно-пасажирський ліфт.

Михайло Імберовський висловив вдячність народному депутатові від Луцька Ігорю Палиці за те, що він вирішив спрямувати свою квоту соцеконому на обласний комунальний заклад і закликав інших волинських парламентарів не забувати про об’єкти, що належать усій громаді області.

Наверх