Главная / НОВОСТИ / Міносвіти назвало дві дати початку навчання у вишах

Міносвіти назвало дві дати початку навчання у вишах

5-08-2020, 14:57 НОВОСТИ
132

Освітній процес у закладах вищої освіти розпочнеться з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня – для першокурсників бакалаврату та магістратури.
Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет, інформує Укрінформ.“Освітній процес починатиметься з 1 вересня для старших курсів, з 15 вересня рекомендовано починати для тих, хто вступив на перший курс, і для магістратури. Але заклад вищої освіти може прийняти (рішення про початок навчального процесу — ред.) з будь якої (дати — ред.), це є”
, – сказав Шкарлет.

За його слоавами, освітній процес розпочинатиметься відповідно до рішення Державної комісії ТЕБ та НС , відповідно до розподілу країни на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Оскільки відповідно до постанови, ухваленої урядом, навчальний процес не може проводитися, якщо регіон, де розташований виш, знаходиться в червоній зоні.

Шкарлет також зазначив, що вступники вже створили близько 90 тисяч електронних кабінетів для вступу на бакалаврат і приблизно 20 тисяч електронних кабінетів для вступу на магістратуру.

Наверх