Главная / НОВОСТИ / Укладав договори з дружиною: на Волині оштрафували сільського голову

Укладав договори з дружиною: на Волині оштрафували сільського голову

5-08-2020, 12:28 НОВОСТИ
49

На Волині сільського голову покарали за правопорушення, пов’язані з корупцією. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Читайте також: Корупційні скандали та подвійне громадянство: що відомо про екс-голову Укравтодору, якого затримали в Польщі

Локачинський районний суд, розглянувши за участі прокурора галузевого відділу прокуратури Волинської області протокол про вчинення головою однієї із сільських рад Локачинського району адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією, притягнув посадовця до відповідальності у виді штрафу.

Голова громади, всупереч вимогам ч. 1 ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив сільську раду чи Національне агентство з питань запобігання корупції про наявний конфлікт інтересів, а також вчинив дії та прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, уклавши упродовж листопада 2018 – березня 2020 року 15 договорів на поставку продуктів харчування за бюджетні кошти із суб’єктом господарювання – своєю дружиною.

Суд визнав його винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 3400 грн. зі сплатою судового збору понад 420 грн.

Наверх