Главная / НОВОСТИ / Повідомили, чи їздять через Луцьк пасажирські автобуси в умовах посиленого карантину (відео)

Повідомили, чи їздять через Луцьк пасажирські автобуси в умовах посиленого карантину (відео)

5-08-2020, 18:23 НОВОСТИ
55

Доїхати в Луцьк, або ж виїхати з обласного центру автобусами, сьогодні, 5 серпня, можна у будь-якому напрямку.

Про це розповіла Суспільному директорка обласного підприємства автобусних станцій Інеса Корнейчук.

Директорка обласного підприємства автобусних станцій Інеса Корнейчук розповіла Суспільному, що розпоряджень про закриття автостанцій і заборону руху автобусів з обласного управління транспорту і зв’язку не надходило. Сьогодні всі автобуси міжміського та міжобласного сполучення вийшли у рейси згідно з графіком.

"Про те, щоб не виїжджати у рейс, перевізник не повідомляв", – розповів водій автобуса "Нововолинськ-Рівне" Іван Волинець. Сидячі місця в автобус усі розкуплені. Стоячих пасажирів чоловік не бере, каже, що їх і немає зараз. Сьогодні зранку на рейс диспетчер автостанції видала путівку. Про заборону виїзду та в'їзду ніхто не попереджав", – каже водій.

Водії і перевізники хочуть працювати, каже Олексій Хільчук. Він везе пасажирів із Ковеля у Тернопіль. Карантин веде до серйозних збитків, до розрухи, – каже чоловік.

Пасажирка Надія Кондратюк їде на навчання. Потім дівчині потрібно буде доїхати додому. "Крім автобуса, я нічим назад не доберуся", – каже дівчина.

Ярослав Мельницький їде у відрядження. Чоловік радіє, що не скасовуваний рух автобусів: "Я вважаю, що абсолютно недоцільно скасовувати транспорт, бо людям треба їхати, зараз літо".


Наверх