Главная / НОВОСТИ / Танцівниця з Волині знялась в рекламі популярного інтернет-магазину (відео)

Танцівниця з Волині знялась в рекламі популярного інтернет-магазину (відео)

5-08-2020, 21:40 НОВОСТИ
55

Хореограф з Нововолинська Анастасія Олексюк знялася в рекламі для компанії ROZETKA.

У відеороликах дівчина "серфінгує" разом із побутовою технікою та іншими товарами, які пропонує магазин. Про те, що буде сюжет із серфінгом, вона не знала до останнього. Дівчина любить ловити хвилі на серфі, тому вийшов цікавий збіг, пише "Буг".

Анастасію тепер часто можна побачити по телебаченню та на просторах інтернету. Дівчина і сама пише у своєму фейсбуці: "Алоха друзі, бачимось частіше останнім часом".

Журналісти поцікавилися у нововолинянки, як вона потрапила на зйомки.

"У Києві знімається багато реклами. Я давно відвідую кастинги, знаходжуся в базі акторів танцівників і каскадерів (тих людей, що беруть участь у екстримі). Час від часу отримую запрошення на кастинги. Два роки тому знялася у гарній рекламі пива Guinness для Азії. Це мабуть був самий гарний проєкт, в якому мені пощастило взяти участь. Тиждень підготовки хореографії з лондонським хореографом, тиждень тренувань у повітрі на тросах, безліч синців і неймовірно гарний результат.

І цього літа на ROZETKA запросила та людина, яка кастингувала мене на Guinness. Попросили відзняти самопробу і попередили, що зйомка буде у купальнику у стилі "pin up". По відео домашнього завдання від режисера затвердили на роль, потім примірка, сама зйомка", – розповідає дівчина.

Наверх