Главная / НОВОСТИ / На "Ягодині" намагаються вирішити проблему з багатокілометровими заторами

На "Ягодині" намагаються вирішити проблему з багатокілометровими заторами

6-08-2020, 15:35 НОВОСТИ
51

Держприкордонслужба долучилася до вирішення проблеми накопичення вантажівок перед пунктами пропуску на західному кордоні. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Багатокілометрові затори з вантажних транспортних засобів біля "Краківця", "Шегинь", "Рави-Руської" та "Ягодина" істотно ускладнюють рух та завдають чимало клопотів як місцевому населенню, так і перевізникам, оскільки більшість під’їзних шляхів біля пунктів перетину кордону не мають належної інфраструктури, яка б забезпечувала комфортне очікування на проведення пропускних операцій.

Робоча група у складі прикордонників та митників здійснила спільний повітряний моніторинг ситуації.

Як зауважив заступник директора департаменту – начальник управління організації прикордонного контролю генерал-майор Юрій Лисюк, – питання черг розділили на два етапи: перший – це ті проблеми, які можна вирішити вже сьогодні, другий – глобальні аспекти, які потребують клопотання перед Урядом про виділення відповідного фінансування для дооблаштування і самих пунктів пропуску з боку України і території перед пунктами пропуску, сервісних зон, щоб зрештою позбутися поняття черг, чи, принаймні, звести їх до мінімуму, а перебування на кордоні зробити комфортним.

У рамках робочої поїздки українсько-польською ділянкою кордону відбулися консультації прикордонників та митників з польськими колегами. Це допоможе врахувати важливі деталі в організації контрольних процедур, аби максимально прискорити формальності.

Читайте також: На "Ягодині" чоловік хотів відкупитися від самоізоляції

Окрім того, високопосадовці поспілкувалися безпосередньо з водіями вантажівок, які розповіли про проблеми перетинання державного кордону з власного досвіду.
Такий підхід до вирішення проблеми вселяє надію на позитивний результат. Зрештою, комплекс заходів має на меті істотно прискорити пропуск вантажних т/з на кордоні.

Наверх