Главная / НОВОСТИ / «Була еталоном, не уявляю, як батьки впораються з цим горем»: у Львові у страшній ДТП загинула відома тренерка

«Була еталоном, не уявляю, як батьки впораються з цим горем»: у Львові у страшній ДТП загинула відома тренерка

6-08-2020, 21:13 НОВОСТИ
82

У Львові у жахливій аварії загинула відома тренерка Лідія Яриш.
Про це поінформували у відділенні НОК Львівщини.


Зазначимо, смертельна аварія трапилася 5 серпня на вул. Замарстинівській. Жінка працювала у відділенні сучасного п’ятиборства Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 СКА.

Жінці було 60 років, вона загинула на місці.

Її приятелька Юлія Карбунарова зазначила: «Для мене ця жінка – одна з найгарніших, цілеспрямованих і дуже сильна духом. Мій еталон в досяганні цілей і зовнішнього вигляду».

При цьому жінка каже: «Найстрашніше, вона доглядала батьків, яким вже добряче за 80, я не уявляю як вони впораються з цим горем».

До слова, Львівська обласна федерація сучасного п’ятиборства оголосила добровільний збір коштів на організацію похорону та допомоги літнім батькам Лідії Яриш, які залишились наодинці з горем. Добровільні кошти можна перерахувати на картку: № 4441 1144 4532 6372, Ковальчук Андрій Миколайович Андрій Ковальчук, президент громадської організації “Львівська обласна Федерація сучасного п’ятиборства”.

Наверх